Vyberte stranu

Takto obťažovali a škaredo nadávali tri dekadentné apendixy Sobík, Koník + jeden neznámy apendix po prepustení vojnového zajatca Mgr. Jozefa Klányiho.

…ako čerstvo vypustení z blázninca, zrejme dobre „potúžení žabacím mokom“. Zároveň prosím tých, ktorí poznajú podľa hlasu tretí apendix a viete jeho meno, ozvite sa mi na email marta.wallent@seznam.cz Ručím za to, že zdroj, ktorý dá reálne overiteľné info, nebude prezradený…. Uvítam aj osobné stretko…  Nepíšte mi, ale vy ktorí sa chcete ihruškať, a dávať falošné info. Vás hneď hádžem do koša…. neni som na vás absolutne zvedavá,… žvásty, drísty a vymyšľance ma nezajímajú… Iba priame ťahy na bránu….

Ďakujem zároveň jednému z vás za poskytnutie ďaľších informácií v odhaľovaní ďaľších identít, týchto skurvy vývrheľov… Budem veľmi vďačná, ak mi pomôžete v odhaľovaní, aby postupne všetky tieto tvory mohli byť patrične potrestané. Niekedy je to náročné, aj kvôli tomu, že sú zbabelí a majú na papuliach handry. Sú to nuly  a samozrejme sú si vedomí, že robia zlo a obávajú sa „posratia“, aby len neboli odhalení a aby sa ich rodinní príslušníci nedozvedeli čo sú zač. … Moje pátranie v odhaľovaní nepoľavuje a pokračujem úspešne ďalej…. Plánujeme vo finále veľké turné pred domami týchto pankhartov, aby sme rodinám povedali, čo majú doma za decká… .

79 views
sk_SKSlovak