OZ NSJS pre verejnosť

o.z. Národný snem Jednoty Slovenska

Sme občianske združenie, ktorému nie je ľahostajný osud slovenského národa, pretože Slovensko kladieme v našich srdciach na prvé miesto. Len v prosperujúcej a bezpečie poskytujúcej vlasti môžeme žiť plnohodnotne, zakladať rodiny, vychovávať deti, poctivo pracovať.

Sme si vedomí toho, že svet sa mení. My, Slovensko, sme krajina, ku ktorej vzhliada celý svet. Tí hore k nám vzhliadajú s nádejou, že sa podrobíme a tzv. systémom varenia žaby sa necháme zotročiť. Že sa obyvateľstvo dobrovoľne, i keď pod nátlakom strachu vzdá svojich už ani nie občianskych, ale ľudských práv a stanú sa z nás „poslušné jedince, bez schopnosti kriticky myslieť“ otroci pre nadnárodné korporácie. Ale vzhliadajú k nám aj obyvatelia iných krajín s nádejou, že povstaneme a postavíme sa tomuto fašistickému systému, zachránime našu vlasť, našu slobodu, ľudské práva a neobetujeme naše deti novodobému otroctvu.

Sme si plne vedomí toho, že sme vo vojne. Všetci bojujeme, ako vieme. Každý z nás však musí priložiť ruku k dielu. Nie násilnou formou, ale aktivizmom vo svojom priamom okolí a vzájomným sa spájaním. Musíme však každý začať sám od seba. Vždy sa musí začínať odspodu, pretože len pevné základy sú zárukou úspechu.

Sme si vedomí toho, že dnes sa nachádzame v bode zlomu. Dostali nás k digitálnemu koncentračnému táboru. Dá sa klesnúť ešte hlbšie? Obyvatelia podstupujú neustále ponižujúce nariadenia nezákonne zvolenej vlády.

Sme si vedomí toho, že 29.2.2020 nám začali vládnuť klamári, zlodeji, mafiáni a plagiátori. Dnešný sociálno-ekonomický rozklad spoločnosti je výsledkom trochu viac ako ročného vládnutia Matovičovej chunty. Po vyše roku sa vláda zrekonštruovala a Matoviča vystriedal jeho poskok Heger a z Matoviča urobili ministra financií. Ešte to niekto nevidí? Matovič sa ani netajil tým, že jeho vzorom je NSDAP. Dnes vidíme, že to myslel naozaj vážne.

Sme si vedomí toho, že nás čaká boj za vlastnú slobodu a s organizovanou zločineckou skupinou, ktorá má na svojej strane armádu, naše štátne peniaze, masmédiá, dokonca aj RTVS, ktorá je absolútne jednostranná a všetci si ju platíme.

Sme si vedomí toho, že počas našej histórie sa nás pokúšali zotročiť Turci, asimilovať Maďari, či vyhladiť Nemci. Nikomu sa to nepodarilo a nepodarí sa im to ani dnes. Pretože v nás prebýva duch Slovanov a ten je neporaziteľný. Je v nás Boh, boli sme stvorení na jeho obraz. Je v nás láska k vlasti, rodine a vzájomná úcta. Je v nás bojovník, ktorý je ochotný bojovať za svoju slobodu. V nás Slovanoch nie je otrok. Nikdy sme cudzie nechceli, ale svoje sme si nedali.

Sme si vedomí toho, že ako jednotlivci nič nezmôžeme. Jediné, čoho sa táto psychopatická vláda bojí, je zjednotenie obyvateľov Slovenska. Ľudia si musia uvedomiť, akú majú silu. PRAVDA a LÁSKA sú najsilnejšie energie a vždy sú na strane Víťaza.

Sme si vedomí toho, že je lepší koniec hrôzy, ako hrôza bez konca. Tento koniec môžeme zrealizovať iba my, Slováci a Slovenky! Pretože, ako hovorí M. R. Štefánik: „Kto si myslí, že slobodu mu druhí vybojujú, ten jej nie je hodný.“

sk_SKSlovak