Ako sa zapojiť

o.z. Národný snem Jednoty Slovenska

Ako sa zapojiť do boja proti súčasnému korona terorizmu? Pridajte sa k nám. Našim cieľom je spájanie národných síl. Spolupráca s aktivistami, občianskymi združeniami a inými pronárodnými subjektami, ktorých je po celom Slovensku mnoho. Avšak ako jednotlivci, či samostatné skupiny nič nezmôžeme. Proti nám stojí organizovaná zločinecká skupina s nesmiernou mocou, ktorú jej vložili do rúk nevedomí občania a nás stiahli s nimi na úplné dno.

To dno ale každým dňom prerážajú hlbšie. Vzali nám občianske aj ľudské práva. Siahajú nám na naše deti. Na naše zdravie. Na naše majetky. Mnohým vzali prácu, aj ľudskú dôstojnosť. Zasahujú nám do súkromia a rozvracajú naše rodiny. Chcú nám vziať slobodu.

Chceme spolupracovať so všetkými, ktorí si slobodu nenechajú zobrať. Všetkými, ktorým záleží na budúcnosti našich detí. Na tom, aby naši starí rodičia mali dôstojnú jeseň života. Nechceme sa od nikoho izolovať, už toho bolo dosť.

Oslovujeme všetkých. Chceme spolupracovať s každým, kto je pronárodne orientovaný. Vidíme, že Slovensko potrebuje silnú národnú platformu, kde sa všetci stretneme za účelom záchrany našej vlasti.

sk_SKSlovak