Vyberte stranu

Absurdné, cynicke…..

Melešovec – mlsný to jazyček, si objednal nákup jeho obľubeneho  mliečneho krému s kokosom, ktorý si podľa seba nazval v skratke –  OPK kremom. V jeho meste, sa už totiž OPK krém v Lídli minul a tak si nechal kupiť niekoľko pohárikov v mieste bydliska iného melešovca s tým, že si to neskôr prevezme. „Mlsného jazýčka“ stále štvú, nejakým spôsobom šikanujú, aj vydierajú (vzhľadom na ich spoločnú minulosť a pakáreň ktorú robili), napr. aj proti mne. Teraz si vymysleli nasledujúci attack. Ján Meleš zavelil : Ak nebudeš robiť to čo ti povieme, vyseriem sa ti do OPK krému“…Následne jeho podriadený, ktorý vystupuje pod nickom : KakoKralYpsilonMakke 14/4#9923, zverejnuje na youtube video, kde krmí OPK kremom sliepky… 

 

Pozrite si krátke zdokumentovanie toho, čo je vlastne Ján Meleš so svojou partiou zač. Vraj jeden pohárik poslali na ochutnávku aj svojmu priatelovi Melešovcovi Karafrovi, (viz. úvodný obrázok), jedná sa o jednoduchého chlapca z východu od Košíc, ktorý si nemôže dovoliť krém zakupiť… Nevedno ale prečo, do tejto chvíle mliečny OPK krém chlapec neprevzal… Ako to celé dopadne, uvidíme, či sa mi mlsný jazyček zdôverí… Naserie Meleš do OPK krému, či nie ???

Celé je to totálne absurdné, toto chovanie… link youtube : https://youtu.be/8M0pie9dIcQ  —- (21. 8. 2022 o 12:32 ešte funguje )

47 views
sk_SKSlovak