Vyberte stranu

Janko Meleš sa nám v jeden septembrový deň vydal na zelenej kolobežke od BOLTU zase trochu oxidovať do ulíc, medzi aktivistov. Nemá rád Pavla Zítka, považuje ho za podvodníka a tak si potreboval „ukojiť“ svoje chtíče a trochu si zamasturbovať …..

Pavel Zítko sa nedal a dával ho „na porádek“….

Janko Meleš sa priznal v priamom prenose, že „má covid a nechce ich nakaziť“… A ja sa pýtam, ak mal covid – nemal byť v karanténe? Človek nakazený covidom, pokiaľ viem, má sedieť doma minimálne 10. dní – aspoň v tej dobe, to platilo… Ako je teda možné, že táto osoba, podľa toho čo povedala, že „má covid“ –  sama šírila covid v uliciach Bratislavy… ???  Takže RÚVZ by mala ihneď konať a zahájiť priestupkové konanie !!!!!!!!!!!!!

Na záver som pripojila krátky bonus, o tom ako sa stále pokúšal vkrádať, vtierať a vynucoval si pozornosť. Všímajte si červenú šipku…

Musím ale uznať, že na rozdiel od jeho kamošov Sobíka a Koníka, to vtieranie robí rafinovane, a „jemne“… Má viacej rozumu ako Koník a Sobík…. Ale o to viac je nebezpečnejší…. Ak sa s ním stretnete, majte sa na pozore !!!!… Prekabáti vás svojsky, lišiacky „so šarmom“ ….. Ak môžem poradiť –  ruky od neho preč…. !!!!

37 views
sk_SKSlovak